photo-1529220796654-1ab99c2f2937Mówi się, że to kuchnia jest sercem domu, ale równie ważnym pomieszczeniem jest salon, ponieważ jest on wizytówką domu czy mieszkania. Dlatego wyposażenie to niemałe wyzwanie, zwłaszcza jeśli chcemy to zrobić w jakimś konkretnym stylu. Wtedy liczy się odpowiedni dobór nie tylko mebli, ale też dodatków.

Zapaleni myśliwi oraz miłośnicy lasu chcą, aby wnętrza ich domów czy mieszkań, były urządzone w stylu, który odzwierciedla ich zainteresowania. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ nietrudno tu przesadzić z dodatkami i zamiast ciekawego wnętrza, możemy stworzyć pomieszczenie, które będzie przypominać składzik.

Aranżacja łowieckiego salonu

Salon, czyli inaczej pokój dzienny, pełni wiele różnych funkcji, bo to właśnie w tym pomieszczeniu spotykają się rodzina oraz przyjaciele. To tu ludzie spędzają najwięcej czasu. Dlatego urządzając ten pokój, trzeba mieć na uwadze, żeby był on dopasowany do wielu różnych potrzeb. A jeśli mamy w domu zapalonego myśliwego? Miłośnicy łowiectwa przenoszą swoje gusta na cały dom, więc i w salonie można trafić na różne myśliwskie akcenty. Ściany w myśliwskim salonie najlepiej pomalować na jasny, stonowany kolor np. beżowy, który będzie stanowił piękne tło dla wszystkich trofeów. Wybierając meble do salonu myśliwskiego warto postawić na takie, które są wykonane z naturalnych materiałów np. piękna kanapa z poroża jelenia, ze skórzaną tapicerką. Nie tylko wygodna, ale podkreśli też myśliwski charakter wnętrza.

Jakie dodatki?

Meble to jedno, ale to dodatki stanowią uzupełnienie całości i to one w głównej mierze tworzą ten niepowtarzalny, łowiecki klimat. Oczywiście nie każdy chciałaby mieć na ścianach głowy dzikich zwierząt czy ich skóry – a to z tymi elementami styl myśliwski jest głównie kojarzony. Możemy jednak wybrać jego delikatniejszą wersję i przyozdobić salon różnymi dekoracjami wykonanymi z poroża. Rzeczy te zostały zrobione z tzw. zrzutów, czyli przy ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Ścianę pięknie przyozdobi zegar z poroża https://antlabo.pl/pl/c/Zegary/25. Będzie nie tylko pełnić swą oczywistą funkcję odmierzania czasu, ale też spełni się w roli nietuzinkowej ozdoby. Zegar ten przyciąga wzrok nie tylko przez to, z jakiego materiału został wykonany, ale również dzięki wspaniałemu grawerunkowi.

Dodaj komentarz

Previous post Przyczyny przebarwień na zębach
Next post Plusy kawy z ekspresu