Płyty R-Tile, to jedne z najmniej wymagających posadzek. Blokujące płytki powstają ze specjalnego PCV, dzięki czemu są antypoślizgowe i nie wchłaniają chemikaliów i oleju. Do ułożenia płyt R-Tile wystarczy płaskie podłoże, które nie wymaga specjalnego przygotowania. Montaż przebiega szybko i sprawnie, a do jego wykonania wystarczy jedynie gumowy młotek. Ze względu na właściwości płyt, mogą być stosowane w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

Idealne do wnętrz budynków przemysłowych

Płyty R-Tile są bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu. Wysoka eksploatacja nie wpłynie na ich wygląd. Są odporne na uderzenia, ścieranie, wilgoć, chemię i oleje. Przedsiębiorcy mogą więc śmiało sięgać po to rozwiązanie. Ze względu na wymienione właściwości posadzki, płyty R-Tile sprawdzą się świetnie w warsztatach samochodowych czy halach produkcyjnych. Będą dobrym wyborem także do marketów i hurtowni, gdzie natężenie ruchu mogłoby stanowić zagrożenie dla powłoki tradycyjnej posadzki. 

Pomieszczenia komercyjne i szkoły

Warto także podkreślić, że płyty R-Tile są nie tylko łatwe w utrzymaniu. Przy ich pomocy można uzyskać dodatkowe wygłuszenie pomieszczenia. To wraz z właściwościami antypoślizgowymi sprawia, że nadają się idealnie do ułożenia w salach i korytarzach szkolnych.  Dzięki tym zaletom skorzystają także siłownie i hale sportowe. Ciekawym udogodnieniem dla przedsiębiorców jest też możliwość spersonalizowania posadzki. Na stronie https://centrumposadzek.com.pl można zamówić płyty z logo firmy.

Szybki sposób na metamorfozę mieszkania

Ze względu na niewielkie wymagania co do przygotowania podłoża, blokujące płytki sprawią, że przy niewielkim wysiłku można odświeżyć wnętrze każdego mieszkania. Bogata oferta kolorów podłogi Częstochowa sprawi, że z łatwością można dopasować wygląd posadzki do gustu klienta. Dzięki temu można uzyskać efekt remontu mieszkania bez kurzu, hałasu i wielkiego nakładu finansowego. Wystarczy nałożyć na starą, zużytą podłogę płyty R-Tile. Z  pewnością to rozwiązanie wystarczy na długie lata.

Previous post Zastosowanie rur stalowych
black Mercedes-Benz car interior Next post Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?