bedroom-374977_640

TEMPUR to marka od lat kojarzona z najwyższej jakości materacami tworzonymi w oparciu o technologię NASA. Na przestrzeni lat te niezwykłe produkty zdobywały sobie coraz większe grono zadowolonych klientów. Firma słynie przede wszystkim z materacy, jednak rosnącą popularnością cieszą się również inne produkty i akcesoria. Nie każdy wie, że z udziałem produktów TEMPUR można stworzyć komfortową, a jednocześnie piękną przestrzeń sypialni.

TEMPUR – kosmiczna technologia i niezwykłe rozwiązania

Pierwotnie, wyprodukowany dla NASA materiał TEMPUR miał za zadanie chronić przed przeciążeniem ciała astronautów w czasie lotów kosmicznych. Jednak niebanalne właściwości produktu skłoniły jego twórców do wykorzystania TEMPUR również na rzecz codziennych potrzeb i dla szerszego grona użytkowników. Tak powstały wyjątkowe materace. Wcześniej możliwe do nabycia jedynie przez wąskie grono odbiorców, w późniejszym czasie systematycznie zdobywające coraz większą liczbę zadowolonych użytkowników.

Dzisiaj firma jest znana w 87 krajach na całym świecie. Mimo tego troska o najwyższej klasy właściwości każdego przedmiotu stanowi tak samo istotną część procesu produkcji, jak w latach 80-tych, w fazie pierwszych testów i badań.

Właściwości materiału

– Fenomen TEMPUR polega na najwyższym komforcie użytkowania, jakiego nie zapewnia żaden inny materiał. Eksperci wiedzą, że stoją za tym niezwykłe właściwości m.in. równomierny rozkład ciężaru ciała na całej powierzchni materaca ortopedycznego, brak ryzyka deformacji, a także stabilizacja układu kostnego i przywrócenie poprawnego krążenia. Te medyczne czynniki gwarantują charakterystyczne uczucie lekkości w czasie wypoczynku. – tłumaczy specjalista firmy Salon Snu.

Piękna i wygodna sypialnia z TEMPUR

Na przestrzeni lat marka systematycznie poszerzała swoją ofertę o nowe produkty. Chociaż na całym świecie do najbardziej znanych wciąż należą materace Tempur, to zarówno poduszki jak i stelaże, poszewki, a nawet ramy łózek cieszą klientów niebywałą jakością.

Stelaże zapewniają stabilną podporę dla materaców, co pozwala uzyskać pełnię ich zdrowotnych właściwości. Przez ruchome i elastyczne elementy ich stosowanie gwarantuje pełną cyrkulację powietrza oraz jeszcze większy efekt równomiernego rozłożenia ciężaru ciała na powierzchni materaca. Stelaże, w zależności od rodzaju, można dowolnie dostosowywać do własnych oczekiwań. Pozwalają na to ruchome fragmenty konstrukcji, których poziom twardości można regulować w sferze głowy, pleców, ud i łydek. Wprowadzenie ustawień ma miejsce za pomocą pilota, co czyni ten proces wyjątkowo łatwym.

Wygoda i pełna regeneracja organizmu w czasie snu nie byłaby możliwa bez dobrej jakości poduszki. Te od TEMPUR odciążają kręgosłup w odcinku szyjnym, kark i obręcz barkową.

Istotną zaletą produktów jest idealne połączenie właściwości typowych dla marki z niezwykle nowoczesnym, ale uniwersalnym designem. Czyste linie, proste formy i dyskretna gama kolorystyczna czyni łóżka TEMPUR idealnym dopełnieniem modnego minimalistycznego wnętrza lub sypialni urządzonej w stylu skandynawskim. Elegancka, solidna konstrukcja i ponadczasowe wzornictwo to typowe dla produktów TEMPUR rozwiązania, dodatkowo wymiary łóżek idealnie współgrają z pozostałymi elementami marki takimi jak stelaże czy materace.

https://youtu.be/HsZb6qDi994

Więcej materiałów wideo można znaleźć również na stronie youtube.pl/KomfortSnu

Dodaj komentarz

Previous post Krwotok z przewodu pokarmowego
Next post JUST ask – rekomendacje i portal społecznościowy w jednym miejscu