dywan

Dywany kuchenne powracają jako jeden z trendów aranżacyjnych tego sezonu. Idealnie uzupełniają wystrój kuchni oraz ocieplają pomieszczenie – zwłaszcza tam gdzie na podłodze ułożona została terakota.

Jak zauważają styliści sieci Komfort jest to niejako powrót do tradycji – kiedyś dywany były stałym elementem wyposażenia kuchni. Jednak to, co dzisiaj znajdziemy w ofercie Komfortu to produkty bardzo nowoczesne – zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii wykonania.

Dywany z linii Kitchen wykonane są z wysokiej jakości przędzy polipropylenowej techniką płaskiego tkania. Oznacza to, że nie mają typowego strzyżonego runa, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości, ponieważ wszelkie zabrudzenia pozostają na powierzchni dywanu, a nie wnikają w jego głąb. Tę różnicę doceni z pewnością każda pani domu.

Komfort oferuje dywany kuchenne w szerokiej gamie wzorniczej. Stonowana kolorystyka oraz ciekawe, „kulinarne” nadruki sprawią, że dywany Kitchen będą praktyczną ozdobą każdej kuchni. Produkty mają wymiar 80 x 200 cm i dostępne są w cenach 139 PLN oraz 149 PLN.

Dodaj komentarz

Previous post Drabina dla dekarza – pomagamy wybrać rozwiązania dachowe do zadań specjalnych
Next post Laseroterapia w trosce o intymne piękno