Złocista skóra nawet po wakacjach

girl-1583401_640

Każda kobieta marzy o pięknej opaleniźnie, która podkreśli naszą sylwetkę. Co jednak zrobić, kiedy wakacje się już skończyły i kąpiele słoneczne nie wchodzą w grę?

Na pewno znamy taką sytuację – za tydzień wesele, kupiłyśmy już cudowną sukienkę i buty, ale nasze nogi są blade jak ściana. Wesele czy inna impreza to czas, kiedy chciałybyśmy się pokazać z jak najlepszej strony. Jednak co z tego, że mamy piękne i zgrabne nogi, skoro blade wyglądają jak u kościotrupa. W czasie wakacji możemy się opalać na słońcu, o ile oczywiście pogoda dopisuje. Ale co zrobić, jeśli wakacje się skończyły, a nasza opalenizna już zeszła?

Kobiety sięgają po różne, mniej lub bardziej sprawdzone sposoby. Samoopalacze często okazują się być mało skuteczne. Chyba żadna z nas nie chciałaby zaryzykować wyjścia na imprezę z nieestetycznymi smugami na nogach. Czasami nieważne, ile wydasz na balsamy brązujące i jak idealnie będziesz je rozprowadzać. Aplikacja balsamu często kończy się katastrofą.

Oczywiście jest też inny sposób – solarium. Ale jak wiadomo, promienie UVA, wytwarzane przez lampy, często szkodzą skórze. Długie i częste wizyty w solarium nie tylko sprawią, że będziesz wyglądać jak pomarańcza, ale także przyczynią się do starzenia skóry. Promienie wnikają do głębokich warstw skóry, uszkadzając włókna kolagenowe i elastynowe, odpowiadające za jędrną i elastyczną skórę ciała. Często długie serie naświetleń kończą się też poparzeniami skóry.

Co zrobić, jeśli nie ufamy samoopalaczom i nie chcemy mieć zniszczonej skóry po wizytach w solarium? Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie w tym wypadku opalanie natryskowe. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze i skuteczniejsze rozwiązanie. Na czym polega jego przewaga? Przede wszystkim nie mamy do czynienia tutaj ze szkodliwymi promieniami, które niszczą naszą skórę. Preparat opalający rozprowadzany jest za pomocą specjalnego aplikatora, dzięki czemu opalenizna jest równomierna, a my nie musimy obawiać się żadnych przebarwień. Cały zabieg trwa 20 minut, przy czym natrysk tylko 5. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat opalania natryskowego i chciałybyście poznać cennik usług, zapraszamy do odwiedzenia strony: http://opalanie-natryskowe.com/.

Easy Opalanie Natryskowe
Witryna: http://opalanie-natryskowe.com/
Adres: Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
Telefon: 22 400 25 29