makeup-564929_640W dzisiejszych czasach oferta salonów kosmetycznych nie ogranicza się tylko do manicure’u oraz pedicure’u czy różnego rodzaju maseczek stosowanych na twarz. Niektórzy mogliby się naprawdę zdziwić, co może nam zaproponować takie nowoczesne studio.

Metoda stylizacji paznokci, jaką mają w swojej ofercie salony, może być zarówno klasyczna, ograniczająca się do wycięcia skórek, wypolerowania płytki paznokcia i nałożenia odpowiedniego, wybranego przez klientkę lakieru, jak również bardziej trwała i fantazyjna, jak chociażby manicure hybrydowy (będący połączeniem lakieru żelowego oraz naświetlania lampą UV) czy Vinylux, chyba najnowsza rewolucja w kosmetyce, łącząca w sobie zalety metody klasycznej oraz hybrydowej, czyli lakieru o cechach zbliżonych do hybrydy, ale jednocześnie zakładanego tak jak lakier klasyczny, czyli bez użycia lampy UV i zdejmowanego bez stosowania acetonu. Taką różnorodność w wyborze odpowiedniego manicure’u daje nam EasyWaxing, studio znajdujące się w Warszawie.

Ale pielęgnacja paznokci to nie wszystko, co oferuje nam ten salon. Prócz tego bowiem możemy umówić się na depilację. Jak w przypadku wyżej wymienianych zabiegów, tak i w tym, salon proponuje nam wiele metod. Mamy więc do dyspozycji depilację woskiem miękkim, twardym, pastą cukrową, depilację brazylijską, a także EpilFree, będącą sposobem na trwałą redukcję owłosienia, bazującym na naturalnych wyciągach roślinnych, Lycon, wykorzystującą australijskie woski jednej z najbardziej prestiżowych firm w dziedzinie kosmetyki, ale również depilację męską. Ta ostatnia nie powinna dziwić, ponieważ w obecnych czasach wzrasta świadomość mężczyzn, którzy również stawiają na estetykę oraz podniesienie swojej higieny.

W ofercie salonów znajduje się również przedłużanie rzęs (stosowane metody to 1:1 oraz kępki rzęs), regulacja brwi, ale także masaż czy opalanie natryskowe. Widać więc, że współczesne salony kosmetyczne to wręcz studia urody, łączące w sobie zwyczajne salony, solarium, a czasem nawet spa (w ofercie dostępne jest tak zwany manicure SPA), a wszystko to dla wygody klientek oraz klientów.

Dodaj komentarz

Previous post Prawie co drugi Polak nie pojedzie na tegoroczne wakacje
Next post Jak dobrać osłony okienne?