Sucha zabudowa wnętrz, czyli tzw. płyty gipsowo-kartonowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań budowlanych i daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Przy ich użyciu możemy nie tylko podwiesić sufity czy zrobić ścianki działowe, ale te sławne płyty mają wiele innych, bardzo ciekawych zastosowań! Jakich? O tym przeczytacie poniżej. 

Półki, regały oraz meblościanki 

Kto powiedział, że muszą być one drewniane? Dzięki możliwościom jakie daje nam sucha zabudowa wnętrz częstochowa , przy pomocy płyt gipsowo-kartonowych stworzymy ciekawe półki, nietuzinkowe regały czy nietypowe meblościanki! Idealnie wkomponują się w pomieszczenie, nie zagracając go, bo to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych mebli. Do tego idealnie wpasują się w dostępną przestrzeń, bo przecież dzięki płytom uzyskamy taki efekt jaki chcemy, wszystko tu zależy od naszej wyobraźni i tego jak chcemy zagospodarować nasze pomieszczenia. Efekt będzie jeszcze ciekawszy i zyska nowoczesny charakter, jeżeli półki czy regały podświetlimy bardzo popularnymi diodami LED. 

Garderoba oraz szafa  

Tak, za pomocą płyt gipsowo-kartonowych https://termobud.com.pl/ uda nam się stworzyć też garderobę, bez konieczności przebudowywania połowy domu i nie tracąc przy tym majątku. Wystarczy zagospodarować trochę miejsca np. w sypialni, oddzielić je ścianką działową, a następnie zrobić półki oraz wnęki, w których będziemy przechowywać nasze rzeczy. Wszystko to oczywiście przy pomocy płyt gipsowo-kartonowych! Garderoba może zostać „na widoku” lub możemy osłonic ją za pomocą drzwi przesuwanych.  A co kiedy jednak nie mamy aż tyle miejsca, które możemy wydzielić na garderobę? Nic straconego! Możemy przecież zrobić szafę, oczywiście dzięki możliwościom jakie daje właśnie sucha zabudowa! Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż szafa robiona na wymiar u stolarza, a efekt będzie na pewno bardzo ciekawy. No i oczywiście, wszystko możemy zaprojektować tak jak nam pasuje, aby w pełni zagospodarować dostępne miejsce. Takie rozwiązanie nie zagraca też tak pomieszczenia jak tradycyjne, drewniane szafy. 


Dodaj komentarz

Previous post Inwestycja w fundusz: oszczędzam, inwestuję, pomnażam
Next post Rekomendowane więźby i pokrycia dachowe