blue-eyes-237438_640Czasem do sypialni nawet najbardziej kreatywnej z par może wtargnąć nuda. Oczywiście da się z tym walczyć. To, czego partnerzy potrzebują w takiej sytuacji, to przede wszystkim chęci do tego, aby spróbować czegoś nowego, oraz czas i… dobry sklep, w którym można kupić różnorakie akcesoria erotyczne.

Ze stacjonarnych sex shopów do internetu

Jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy internet nie był tak rozpowszechniony jak teraz, właściwie w każdym mieście były rozlokowane sex shopy. Można w nich było nabyć nie tylko różnego rodzaju akcesoria erotyczne, ale również bieliznę, śmieszne prezenty czy płyty z tak zwanymi filmami dla dorosłych. Wizyty w takich sklepach nie kojarzyły się dobrze, a ludzie, którzy mieli okazję je odwiedzić chociażby po to, aby zobaczyć, jakie produkty sprzedawca ma do zaoferowania, często rezygnowali z rekonesansu z jednego powodu – zażenowania. Dziś, w dobie robienia zakupów przez internet, możemy spokojnie nie tylko zamówić interesujący nas gadżet czy bieliznę, ale także dostać zamówione rzeczy pod same drzwi – nie musząc wychodzić z domu. Co więcej, sklepy internetowe zajmujące się dystrybucją takich erotycznych gadżetów zabezpieczają swoje przesyłki tak, aby nikt z osób niepowołanych nie domyślił się, co znajduje się w paczce. Mamy więc możliwość kupienia „zabawki” erotycznej bez jakichkolwiek nieprzyjemności. Jednym ze sklepów, sprzedających akcesoria erotyczne, jest erozkosz.pl.

Kuszące perfumy czy coś więcej?

Ciekawą propozycją dla tych, którzy pragną przyciągnąć do siebie partnera – na jedną noc lub może na nieco dłużej – są perfumy z feromonami. Feromony są substancjami chemicznymi, które wydzielają organizmy żywe – w tym oczywiście ludzie. Postanowiono wykorzystać tę właściwość i stworzyć perfumy, które będą w stanie zwrócić uwagę płci przeciwnej. Feromony są dostępne zarówno w mniejszych buteleczkach – próbkach nawet od 2 ml pojemności – jak i w większych flakonach, nawet do 100 ml. Istnieją wersje tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Sklepem, który posiada w swoim asortymencie różne rodzaje feromonów, jest erozkosz.pl.

Dla pań, dla panów?

Obecnie rynek akcesoriów erotycznych niezwykle się rozwinął. To nie muszą być jedynie wibratory. Mogą to być również różnego rodzaju olejki do zmysłowego masażu, lubrykanty ułatwiające zabawę czy chociażby bielizna. Wszyscy wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami i nic tak nie rozpala ich zmysłów jak widok kobiety w seksownej bieliźnie – która wcale nie musi dużo odsłaniać. Wbrew pozorom nawet wibratory czy dilda nie muszą być użyte tylko do samotnej zabawy. Planując zakupy w jednym ze sklepów internetowych, można kierować się kategoriami. I tak na stronie erozkosz.pl w kategorii „wibratory, dilda” istnieje podkategoria „wibratory dla par”. Dzięki nim każda para będzie mogła wprowadzić do sypialni nowy, emocjonujący element. Oczywiście na uwagę zasługują także wibratory o różnych kształtach – dopasowane specjalnie do tego, aby stymulować punkt G. Jak można przeczytać w opisie jednego z takich produktów, tego typu wibratory mogą „uwolnić niesamowite uczucie rozkoszy”. Jedną z najbardziej znanych i polecanych na całym świecie marek wibratorów – nie tylko punktu G, ale i klasycznych – jest LELO.

W sklepach z gadżetami erotycznymi znajdzie się też oczywiście coś dla panów. To bardzo popularne masturbatory, które pozwolą przeżyć samotne wieczory czy noce. Do wyboru są popularne „jajka”, ale również produkty, które zyskały sławę dzięki nieco bardziej realistycznym wyglądom.

Rynem gadżetów erotycznych bardzo szybko się rozwija. Mowa tu nie tylko o Japonii, znanej ze swoich ekscentrycznych pomysłów, ale o innych państwach. W końcu wszystko jest dla ludzi, dlaczego więc nie spróbować czegoś nowego?

Dodaj komentarz

Previous post Najlepsze cechy fototapety
Next post Właściwy strój pracowniczy