office-620823_640

Mimo, że nadchodzi zima i za niedługo, będziemy ukrywać dłonie pod ciepłymi rękawiczkami, to żadna kobieta nie zrezygnuje z zadbanych paznokci. Mamy niezwykle duży wybór różnych metod stylizacji, wzorów zdobień oraz kolorów. W sezonie letnim wybierałyśmy wesołe, pastelowe kolory, które były efektownym dodatkiem do letniej sukienki oraz bikini. Natomiast w zimowych miesiącach stosujemy barwy w odcieniu śliwki, grafitu, beżu oraz granatu.

Salony kosmetyczne mają do zaoferowania wiele różnych zabiegów, po których wszystkie klientki będą zadowolone. Wśród pań cieszy się dużą popularnością manicure hybrydowy. Dużą zaletą tej metody jest to, że płytka paznokcia nie zostaje mocno opiłowana. Kosmetyczka przed nałożeniem lakieru przygotowuje nasze paznokcie, robiąc jedynie podstawowy manicure. Dzięki temu zachowujemy naturalny wygląd naszych dłoni. Taki manicure odznacza się również długą trwałością, dlatego że zabieg powtarzamy około po 3 tygodniach. Ściągnięcie lakieru też nie sprawia trudności, ponieważ używamy specjalnego zmywacza oraz płatków folii. Manicure hybrydowy jest bardzo trwały i możemy wykonywać wszelkie czynności bez obaw, np. sprzątać, zmywać naczynia. Lakier także nie odpryskuje, gdy stukamy palcami po klawiaturze. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich pań, które nie mają czasu na malowanie paznokci. Poza tym świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji w domu i pracy.  Przez cały czas możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami.

Kobiety, które chcą urozmaicić stonowane kolory, mogą wybrać różne zdobienia, np. kolorowe brylanciki, wtapiane motywy, które dają niesamowity efekt. Popularnym wzorem jest czarna koronka, która świetnie komponuje się z grafitowym kolorem lub też biała połączona z delikatnym różem. Niektóre panie decydują się na zabawę kolorami i malują jeden lub dwa paznokcie w innym odcieniu. Salony kosmetyczne proponują również wykonanie innych zabiegów, np. manicure klasyczny, japoński oraz manicure spa. Nie zapominajmy również o paznokciach u stóp, którym przyda się profesjonalny pedicure.

Easy Nails – Nail Bar – Manicure i Pedicure
Witryna: http://easynails.pl/
Adres: Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
Telefon: 797 797 504

Dodaj komentarz

Previous post Dlaczego warto wybrać leczenie pijawkami?
Next post Dlaczego warto polubić sukienki wizytowe?