woman-1852907_1280Matura już za nami. Niedługo pierwsze wyniki, jednak Ty już w głębi duszy wiesz, że coś poszło nie tak i albo zawalisz albo Twój wynik nie będzie dostateczny, by dostać się na wymarzone studia. Nic straconego! W tym wpisie powiemy Ci, jak szybko i bezboleśnie zakuć angielski, ale zdać i nie zapomnieć.

Szybka powtórka już teraz

Jeszcze nie masz wyników, ale możesz podszkolić swój angielski na tak zwaną czarną godzinę. Zacznij teraz, jak? Możesz iść do kiosku kupić magazyny do nauki, udać się do antykwariatu po przyjazne książki, w których zostaną wytłumaczone zagadnienia, których możesz nie rozumieć. Kolejny sposób to naklejenie na rzeczach codziennego użytku karteczek, na których będą nazwy tych przedmiotów po angielsku.

Co jeszcze można zrobić? Zmienić język w telefonie, czytać zagraniczne blogi lub oglądać filmy na YouTube z napisami. Kolejny sezon Gry o tron, który przegapiłeś? Weekend za pasem, więc odpal laptopa i pogódź naukę z rozrywką. Nawet jeżeli zdasz maturę, czego serdecznie Ci życzymy, ten język może Ci się przydać na wakacjach, czy w pracy za granicą.

Nie zdałem – jak zakuć, zdać i NIE zapomnieć?

Gdy po wynikach okaże się, że oblałeś albo nie napisałeś matury zadowalająco, pora wziąć się ostro do pracy. Na pierwszy ogień rzuć okiem na szkoły językowe, które specjalizują się w szybkich i co ważne, efektywnych kursach językowych. Dzięki opinii i dobrej renomie nie stracisz pieniędzy tylko porządnie wykujesz się na poprawkę i zdasz śpiewająco. Przyjemna i skuteczna nauka języka angielskiego częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ to miejsce, gdzie nie tylko świetnie nauczysz się materiału, ale również zdobędziesz cenną i rzadką umiejętność profesjonalnej komunikacji na żywo. Bez zbędnej gramatyki, za pomocą rozmowy możesz przyswoić wiedzę i iść na poprawkę z myślą, że tym razem nie tylko zdasz, ale przede wszystkim nie zapomnisz tego, czego się nauczyłeś.

Poza tym dzięki nauce w tej szkole, możesz z powodzeniem ubiegać się o pracę w firmie, gdzie angielski jest wymagany i codziennie używany. Nie masz więc nic do stracenia, a co ważniejsze – możesz naprawdę sporo zyskać.

Dodaj komentarz

Previous post Hirudoterapia dobra na żylaki
Next post Ile kosztuje dobra lodówka do kuchni?