6b4541e24909b4f1f63246d02f7fcfec92694c08Torebka to szczególna część każdej stylizacji. Trzeba ją umiejętnie dobrać, aby rzeczywiście podkreśliła nasz niepowtarzalny strój i wygląd. Jak to zrobić? Przede wszystkim torebka nie może być zniszczona, popsuta, przetarta. Z tego powodu przede wszystkim należy wybrać dobrą jakość.

Modne torebki Puccini

Liderem na rynku niezmiennie już od wielu lat jest marka Puccini. Firma ta zasłynęła przede wszystkim właśnie wyjątkową jakością. Torebki tej firmy wykonywane są z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. To z kolei sprawia, że taka torebka długo zachowuje swoją subtelną elegancję.

Jednak to jeszcze nie wszystkie atuty tej firmy. Oprócz wysokiej jakości wszystkie torebki Puccini cechuje ciekawy, pełen delikatnej elegancji styl. Znajdziemy tu zarówno klasyczne, jak i bardziej odważne połączenia kolorystyczne, kuferki, teczki, worki i wiele innych typów torebek. Jednak warto wymienić dwa, które znakomicie podkreślają elegancję stroju i świetnie sprawdzają się przy okazji wieczornych wyjść.

Torebka listonoszka Puccini

Pierwszym typem takiej torebki jest listonoszka. Jej oryginalny kształt wzorowany jest na dawnych torbach listonoszy, dzięki czemu świetnie wpasowuje się ona w modny dzisiaj styl retro. Ponadto dzięki paseczkowi na ramię jest ona bardzo wygodna i praktyczna.

Te cechy powodują, że świetnie nadaje się na wieczorne, mniej oficjalne wyjścia jak np. wyjście do pubu czy do kina. Możemy założyć ją zarówno do ładnej sukienki, jak i do bardziej casualowej stylizacji. Warto dodać, że jest ona dość pojemna – zmieścimy z pewnością podstawowe akcesoria jak telefon, portfel, kluczyki, kosmetyki itp. Co więcej – dobra jakościowo listonoszka zawsze będzie wyglądać dobrze i dodawać nam elegancji.

Torebki kopertówki Puccini

Jeśli jednak czeka nas bardziej oficjalne wieczorne wyjście albo np. konferencja czy gala, warto zastanowić się nad wyborem kopertówki. Jest to mała torebka, w kształcie prostokąta, która zazwyczaj trzymana jest w ręce. Czasem dołączany jest do niej cieniutki paseczek na ramię.

Torebki kopertówki uznawane są za szczególnie wytworne, dlatego też znakomicie będą wyglądać przy wszelkich wieczorowych kreacjach, sukniach. Jednak nie tylko – Puccini w swojej ofercie posiada również kopertówki utrzymane w bardziej klasycznym stylu, które także pasować będą do mniej uroczystych okazji.

Dodaj komentarz

Previous post Palety, skrzyniopalety, pojemniki magazynowe
Next post Kupujemy dom – praktyczne porady