fotolia_158614507_subscription_monthly_m-1Szykujesz się na trening wcześnie rano? Potrzebujesz motywacji, aby wstać? A może planujesz poćwiczyć po pracy? Weź ze sobą kilka kawałków, które nie tylko się nie nudzą, ale dodatkowo Cię zmotywują. Polecamy takie numery, jak Carl Cox – „I Want You (Forever)” czy Daft Punk – „Get Lucky”. Zobacz nasz top 5 i dodaj je do swojej treningowej playlisty.

Warto przygotować sobie dobry set na trening, gdyż często muzyka lepiej na nas wpływa niż sam trener! Kiedy opadamy z sił albo po prostu chcemy już wrócić do domu, niespodziewanie odzyskujemy siły. Posłuchaj naszego top 5 przebojów muzyki elektronicznej na trening, dodaj swoje ulubione kawałki i ruszaj na siłownię.

Carl Cox – „I Want You (Forever)”

Carl Cox to jeden z najbardziej szanowanych DJ-ów na świecie, gdyż ma nieoceniony wkład w kulturę house oraz techno. To legenda współczesnej muzyki klubowej, ale poza tym, że rozkręci imprezę, zmotywuje także podczas treningu.

Ceniony DJ działa na scenie brytyjskiej, konkretnie londyńskiej, ale poza tym jest gościem na najważniejszych imprezach i festiwalach. Singiel „I Want You (Forever)” – jego oficjalny debiut – to już kultowy kawałek.

Daft Punk – „Get Lucky”

Daft Punk wolą ukrywać swoją tożsamość i zakładają maski na swoje występy. Ich image intryguje, ale najważniejsza jest w ich przypadku muzyka. Nic dziwnego, że w tempie ekspresowym zdobyli sławę i są uznawani za najbardziej znany „elektro-duet” rodem z Francji.

Mają na swoim muzycznym koncie wiele hitow, m.in. „Digital Love”, „Harder, Better, Faster, Stronger” i wyjątkowo taneczny „Get Lucky”. Wiele z nich pasuje na tę playlistę, ale zdecydowaliśmy się na ten ostatni.

Major Lazer & DJ Snake – „Lean On”

Świetny numer na siłownię! W singlu amerykańskiego projektu Major Lazer i francuskiego DJ i producenta DJ-a Snake’a gościnnie zaśpiewała MØ. Brzmienie Major Lazer jest charakterystyczne – łączą różne style muzyki elektronicznej np. z reggae itd.

Owl City – „Fireflies”

Amerykański synthpopowo-elektroniczny projekt powstał w 2007 roku. Jego liderem jest Adam Young – wokalista, muzyk oraz multiinstrumentalista. Jako swoje inspiracje podaje europejskie disco oraz muzykę elektroniczną. Album „Ocean Eyes” odniósł duży sukces i uzyskał status platyny, a singiel „Fireflies” – poczwórną platyną.

Seeb – „What Do You Love”

Tego lata także ten numer królował na listach przebojów! Trio z Norwegii tworzy muzykę elektroniczną i dance, choć sami określają ją jako tropical house. Charakterystyczna linia basu, świeże brzmienie – to numer świetny na trening, głównie aerobowy!

Dodaj komentarz

Previous post Zimowe opony – kiedy czas na zmiany?
Next post Lecznicze pijawki sposobem na zdrowe życie