leech-368345_640-1Medycyna naturalna wychodzi naprzeciw chorobom XXI wieku, a terapia z użyciem leczniczych pijawek przeżywa swój niewątpliwy renesans. Mało kto wie, jak dużo korzyści płynie z leczenia pijawkami. Taka terapia, to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i urodę, a zwłaszcza dla tych, którzy cierpią na przewlekłe schorzenia i dolegliwości.

Niekończąca się lista korzyści

Fachowe określenie leczenia pijawkami, to hirudoterapia. Taka forma leczenia była znana i z powodzeniem stosowana już w starożytnym Egipcie. Leczenie pijawkami ma przewagę nad medycyna konwencjonalną, głównie dlatego, że nie powoduje skutków ubocznych. Ponadto działania pijawek nie jest objawowe, lecz całościowe – reguluje funkcjonowanie całego organizmu oraz jego poszczególnych układów. Dodatkowo, sam zabieg jest bezbolesny, gdyż pijawka w kontakcie ze skórą wydziela substancje znieczulające oraz bakteriobójcze – oczywiście poza blisko setką enzymów mających działanie lecznicze, w tym hirudozwiązków. Stąd tak szerokie zastosowanie tej terapii. Leczenie pijawkami http://pijawki.abros.pl/leczenie-pijawkami doskonale radzi sobie z chorobami krążenia, nadciśnieniem, niedociśnieniem, bólami głowy i kręgosłupa. Co więcej, miażdżyca, rwa kulszowa, reumatyzm, prostata, impotencja, a nawet depresja nie są straszne leczniczym pijawkom.

Alternatywa w kosmetyce

Leczenie pijawkami, to także idealne rozwiązanie, jeśli chcemy zadbać o naszą urodę. Lecznicze pijawki, dzięki swym właściwościom działają odmładzająco. Poprawiają elastyczność skóry, odżywiają ją, nadają elastyczność i ujędrnienie. Redukują zmarszczki, blizny, rany, żylaki i rozstępy. Pozwalają także lepiej kontrolować naszą wagę. Zwiększają naszą witalność, wyglądamy świeżo i kwitnąco.

Zrób pierwszy krok

Jeśli borykasz z problemami zdrowotnymi lub, jeśli po prostu chcesz poprawić owal swojej twarzy, nie zwlekaj z konsultacją u specjalisty http://pijawki.abros.pl/. Taka wizyta pozwoli ustalić cały plan leczenia. Nie zapomnij, by mieć przy sobie kompletną dokumentację medyczną. Kobiety w ciąży oraz dzieci do 10 roku życia, powinny odłożyć terapię na później. Warto wybrać się na pierwszą wizytę i dać sobie szanse, na zdrowsze i lepsze życie.

Dodaj komentarz

Previous post Muzyka elektroniczna – kawałki dobre na trening
Next post Smartfonowy raj