Fegro_Hamburg-Harburg_07W tym roku Selgros obchodzi jubileusz osiemnastolecia obecności na polskim rynku. Z tej okazji zorganizował dla swoich klientów loterię promocyjną pod hasłem „18 LAT SELGROS w POLSCE”, w której łączna wartość nagród wynosi ponad 350 tysięcy złotych.

Pierwsza hala Selgros została otwarta w roku 1997 w Poznaniu, z kolei w październiku ubiegłego roku otwarto szesnastą hurtownię Selgros w Lublinie. Minione osiemnaście lat obecności Selgros w Polsce to bardzo dobry okres w historii firmy, czas nieustannego rozwoju i pozyskiwania nowych klientów.

– Rozwój Selgros w Polsce nierozerwalnie wiąże się z sukcesem naszych klientów, dlatego z okazji jubileuszu przygotowaliśmy specjalną loterię promocyjną, by móc im podziękować za zaufanie, jakie wciąż nam okazują – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros. – Loteria dla klientów ,,18 lat Selgros w Polsce’’ potrwa niecały miesiąc, a łączna pula nagród wyniesie ponad 350 tysięcy złotych – dodaje Furmanowicz.

Klienci, którzy w okresie od 19 maja do 15 czerwca dokonają zakupów na kwotę co najmniej 250 złotych mają szanse wygrać bony towarowe w wysokości od 20 do 750 złotych i otrzymać dodatkowe zniżki na zakupy towarowe wybranych grup asortymentowych. Po zrobieniu zakupów, los należy sprawdzić w maszynie losującej ustawionej tuż za kasami.

Oczywiście każdy z klientów Selgros, podczas trwania Loterii ma prawo wziąć w niej udział wielokrotnie.

Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu TransGourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Obecnie Selgros posiada w Polsce szesnaście hurtowni, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal. Aktualnie firma zatrudnia w Polsce około 4.000 pracowników.

Dodaj komentarz

Previous post FORCAM na targach Hannover Messe 2015
Next post W jaki sposób prawidłowo wypełnić dokumenty o udzielenie pożyczki?