Pierwszy wyjazd z ukochaną osobą to nie lada wyzwanie, wszak trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Dzisiaj doradzimy Ci, co spakować, by się nie zblamować. W końcu trochę byłoby wstyd, gdyby np. zapomnieć bielizny na zmianę. A jak wiadomo mężczyźni są odrobinkę zapominalscy, dlatego też radzimy Wam przeczytać nasz krótki tekst na temat pakowania się. Już teraz zachęcamy Was do zakupu kosmetyczki męskiej Solier.

Spakuj się rozważnie, czyli „z głową”

Na samym początku trzeba zastanowić się, co koniecznie trzeba spakować, przy czym ilość rzeczy, należy dopasować do miejsca, gdzie się wybieracie, a także tego, jak długa będzie podróż. Jeżeli Wasz urlop będzie trwał np. dwa dni, to nie musicie zabierać ze sobą pokaźnej ilości ubrań, gdyż i tak czeka Was noszenie, walizki partnerki, w końcu i ona będzie chciała się dobrze spakować, a jest więcej jak pewne, że weźmie ze sobą sporo ubrań i kilka par butów, nawet jeżeli niekoniecznie je założy. A więc weź walizkę bądź też torbę typu weekendówka i rozpocznij pakowanie.

Ilość par spodni, bluzki, buty, koszule, a może jeszcze krawaty?

Już wiemy, że trzeba spakować się „z głową”, ale jak to zrobić? Otóż najlepiej byłoby przygotować listę, z podziałem na rzeczy niezbędne, ważne, ale i takie, które chce się ze sobą wziąć. Choć bądźmy szczerzy, komu się chce wykonywać takie listy. A więc przejdźmy do rzeczy. Na każdy dzień trzeba spakować bieliznę, parę skarpetek, a także koszulkę i spodnie. Dodatkowo przyda się też jednak sztuka eleganckiej odzież, szczególnie jeżeli wybieracie się na romantyczną kolację. Do tego oczywiście piżama, bądź też dres. Zatem jak możecie zauważyć nazbiera się tego dosyć sporo. Oczywiście możecie jeszcze spakować krawat, ale jest to raczej zbędne, chyba że rzeczywiście wybieracie się w bardzo elegancką podróż.

Kosmetyki rzecz ważna i jakże potrzebna

Nie tylko kobiety chcą wyglądać jak milion dolarów, panowie również i co także ważne, aby podkreślić swoje zalety muszą odpowiednio o siebie zadbać. Na szczęście większość się nie maluje, a więc nie powinno być „walki” o łazienkę z partnerką. Ale już na poważnie, to oczywiście także mężczyźni lubią o siebie zadbać, zatem i oni muszą spakować wszystkie niezbędne kosmetyki. Tutaj trzeba wymienić choćby ulubiony szampon, żel pod prysznic, ale i kosmetyki do stylizacji, w końcu fryzura sama się nie ułoży. Oczywiście bardzo ważny jest także zestaw do golenia, bądź też kosmetyki do pielęgnacji zarostu. Następnie warto spakować swoją ulubioną wodę toaletową. O szczoteczce chyba nie musimy przypominać. Tutaj może pojawiać się pytanie: w co się spakować? Ale odpowiedź będzie bardzo prosta. My rekomendujemy kosmetyczkę męską Solier, która jest nie tylko bardzo stylowa, ale jednocześnie pojemna. Zresztą na stronie sklep.solier.pl znajdziecie szeroki wybór kosmetyczek męskich.

Zrób dobre wrażenie i zapunktuj

Skoro wiadomo już, co spakować i w co się spakować, to pozostaje jeszcze jedna ważna rzecz, a mianowicie, jak zrobić jeszcze lepsze wrażenie na partnerce. Otóż trzeba pokazać się z najlepsze strony, a więc zabrać ze sobą coś co pokaże, że jesteście romantyczni, a jednocześnie bardzo inteligentni. Można przygotować dla ukochanej osoby drobny prezent, może to być książka ulubionego autora czy pudełko ekskluzywnych czekoladek. Jak wiadomo szczególnie na początku związku wiele osób bardzo się stara. Zapewne też należysz do tej grupy. Pamiętaj, aby też zabrać swoją ulubioną książkę, byle nie o piłce nożnej, bo tak na pewno nie zapunktujesz, w końcu mało która kobieta lubi tę dyscyplinę sportową. Dla większości jest to tylko bieganie za kawałkiem skóry – prawda, choć brutalna. Oczywiście nie powinno się budować związku na kłamstwie, ale pokazanie się jako intelektualista chyba nie będzie dużym kłamstwem, a więc dobrą pozycję książkową koniecznie musisz spakować.

Aby uniknąć nieprzyjemnych i co gorsza wstydliwych sytuacji nie możesz niczego zapomnieć. Jednocześnie nie możesz też spakować zbyt wiele. A więc najlepiej skorzystaj z naszych rad, dzięki którym niczego nie zapomnisz, a jeszcze zrobisz dobre wrażenie na swojej partnerce.

Dodaj komentarz

Previous post Ocieplenie domu – czy to się opłaca?
Next post Czy warto zainwestować w okna plastikowe?