503dc363b94d58bd4b55dfd38b97d586b4f3aebdW obecnych czasach technologia staję się coraz bardziej zaawansowana. Producenci kilka razy w roku wypuszczają na rynek nowe modele telefonów, które są zarazem małymi komputerami, a także nowoczesne aparaty fotograficzne czy drukarki 3D. To wszystko przyprawia o zawrót głowy i zmusza nas zarazem to nieustannego kształcenia się, a także odnalezienia w nowej rzeczywistości.

Jeśli interesuje nas drukowanie na folii, to najczęściej od razu zakładamy, że jest to dużo trudniejsze od druku na papierze. Przede wszystkim aby uzyskać dobry efekt należy wybrać odpowiedni nośnik względem posiadanej drukarki, a także odpowiednio dobrać ustawienia w sterowniku drukarki, co niejednokrotnie może nas przerosnąć. Bardzo ważne jest również to, do czego chcemy użyć naszego gotowego wydruku. Musimy określić czy ma to być folia prezentacyjna, a może wydruk zdjęcia z ciekawym efektem podłoża, czy najzwyczajniej druk etykiety, która następnie będzie umieszczona na zewnątrz konkretnego opakowania. Ważne są wszelki szczegóły np. musimy pamiętać, że wydruk na folii w urządzeniu laserowym, potrzebuje dużo wyższej temperatury, bowiem w innym przypadku toner odpadnie od nośnika i zniweczy całe nasze działo.

Jeśli jednak to wszystko nas przerasta i nie chcemy tracić kilku dni na zebranie odpowiedniego asortymentu, a także znalezienie obeznanego w temacie pomocnika, to drukarnia cyfrowa JKB print, na pewno ułatwi nam działania. Przede wszystkim pracuje tam grono ekspertów, z ogromnym doświadczeniem, a także pasją do działania. Dzięki temu nasze zamówienie na pewno spełni wszelki stawiana oczekiwania, a zarazem nie zrujnuje naszego domowego budżetu. Usługi druku na folii matowej lub przeźroczystej są podstawą działania tegoż miejsca, a więc możemy być pewni jakości usług, a także podejścia do klienta. Jeśli zdecydujemy się na większe zamówienie, to zawsze istnieje możliwość otrzymania rabatu, który często łączy się z obecnymi promocjami, a także darmowej przesyłki kurierskiej. Dzięki temu całość usług drukarni, staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Sprawdź ofertę druku na folii na stronie https://www.jkbprint.pl/druk-na-folii

Dodaj komentarz

Previous post Nowa propozycja kursu
Next post Palety, skrzyniopalety, pojemniki magazynowe