canada-784392_640Zastanawiasz się nad kupieniem samochodu? Nie stać Cię na to, żeby kupić nowy samochód z salonu albo po prostu nie masz tego w planach? Jeżeli tak, to z pomocą przychodzi prężnie działający i dla wielu już znany serwis giełdy samochodowej.

Internetowe ogłoszenia motoryzacyjne mają wieje zalet. Jedną z nich jest cena wystawianych ogłoszeń – konkurencyjna w stosunku do innych tego rodzaju serwisów. Ponadto dealerzy samochodowi mogą skorzystać z systemu darmowych wizytówek, które mają formę minikategorii. Równie istotnym walorem portalu jest rozbudowany oraz niezwykle sprawnie działający system wiadomości i kontaktu między użytkownikami. Dodatkowo osoby przeglądające proponowane oferty mogą z łatwością dodawać interesujące ogłoszenia do „ulubionych”. Z kolei dealerzy mogą z łatwością generować dla siebie rachunki w formacie .pdf.

Często borykamy się z problemem związanym z mało funkcjonalną wyszukiwarką. Serwis giełdy samochodowej ma wbudowaną taką wyszukiwarkę ofert, która nie przysporzy jakichkolwiek problemów. Dzięki niej można filtrować oferty i ogłoszenia pod kątem nawet najbardziej szczegółowych parametrów. Parametry te dotyczą między innymi emisji spalin, ładowności europalet, pojemności komór (w przypadku cystern), ilości motogodzin (maszyny rolnicze), itp.

Wśród naszych ogłoszeń znajdują oferty dotyczące ponad 1000 marek samochodów oraz ich modeli. Obecnie poza samochodami osobowymi mamy oferty sprzedaży quadów oraz motocykli. W najbliższym czasie znajdą się również ogłoszenia związane z innymi kategoriami samochodów i pojazdów – samochodami ciężarowymi, cysternami, maszynami rolniczymi i wieloma innymi. Dbamy też o to, by opisy kategorii oraz poszczególnych ofert były przejrzyste, szczegółowe i konkretne oraz, aby zawierały wszystkie niezbędne dla klienta dane techniczne.

Warto także zwrócić uwagę na aspekt wizualny serwisu, które jest zarówno estetyczny, jak i w pełni funkcjonalny. Panel wyszukiwania, panel kategorii i przeglądania ofert jest przyjazny dla użytkownika i działa w sposób intuicyjny.

Dodaj komentarz

Previous post Akcesoria do okien
Next post Pomoc drogowa od zaraz!