pexels-photo-432722Mieszkasz daleko od rodziców i martwisz się, że nie poradzą sobie w tym wciąż zmieniającym się świecie? Dodatkowo pragniesz utrzymać z nimi stały kontakt i same rozmowy przez telefon nie są wystarczające? Załatw im komputer!

Oczywiście nie ma potrzeby kupować najnowszego modelu komputera. Nie chodzi o to, żeby rodzicom czegokolwiek żałować, ale zwyczajnie ułatwić im życie. Najnowsze funkcje prędzej doprowadzą ich do frustracji niż satysfakcji. Nie jest to pokolenie gadżeciarzy. Twoi rodzice powinni mieć w domu solidny komputer, który będzie im zapewniał kontakt ze światem i Tobą, a także będzie odporny na uszkodzenia.

Wycieczki seniorów

Pozwól, by Twoi rodzice byli samodzielni w organizowaniu wycieczek w kraju i za granicą. W Internecie jest mnóstwo ciekawych ogłoszeń, a emerytura to idealny czas na zwiedzanie świata i zażywanie relaksu. Początkowo możesz zdalnie pomagać swoich rodzicom, po czym w końcu się przekonasz, jak świetnie radzą sobie samodzielnie.

Informacje ze świata

Każdy chce mieć kontakt ze światem, a telewizja nie zawsze wystarcza. Zwłaszcza, gdy ktoś ma większe oczekiwania i chce być bardziej doinformowany. W telewizji informacje są selekcjonowane oraz ich przekaz zależy od stacji. W Internecie mamy możliwość pozyskiwania informacji zewsząd. Uwaga – Twoim rodzicom bardzo szybko ta funkcja może się spodobać. Niewykluczone, że otrzymasz od nich zaproszenie na portalu społecznościowym. Początkowo, możesz być dla rodziców przewodnikiem po cyberświecie. Z czasem nie będziesz im do niczego potrzebny.

Jaki komputer wybrać?

Najlepiej zakupić komputer używany http://www.servecom.pl/sprzet-poleasingowy. Dzięki temu uzyskasz szereg korzyści. Przede wszystkim doradca w zakładzie outletowym wie znacznie więcej na temat sprzedawanego sprzętu niż sprzedawcy w marketach RTV i AGD. Dodatkowo, w małym zakładzie nie będzie pośredników odraczających kwestię ewentualnej naprawy komputera. Sam sprzęt będzie dobrany do potrzeb Twoich rodziców, a za jego zakup zapłacisz nawet dwa razy mniej. To świetne rozwiązanie dla seniorów. Być może w przyszłości Twoi rodzice sami zakupią kolejne urządzenie.

Dodaj komentarz

Previous post Renowacja plastików w BMW E46
Next post Muzyka klubowa jako styl życia?