red-hands-woman-creativeProwadzisz bloga i zastanawiasz się, jak zwiększyć jego popularność? Masz pasję do podróży, sztuki lub robótek ręcznych? Chcesz się podzielić swoimi inspiracjami i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców? Koniecznie zastosuj poniższe wskazówki.

Przede wszystkim estetyka

Obecnie na świecie jest bardzo dużo blogów. Jeśli chcesz się przebić, przede wszystkim musisz skupić się na wyglądzie swojej strony. Musi być ona przejrzysta i estetyczna. Zdjęcia, które dodajesz, powinny być jak najwyższej jakości, bez względu na to, czy wyszukujesz inspiracji z sieci, czy dodajesz własnoręcznie zrobione zdjęcia. Twój blog nie powinien znać przypadków, gdzie dodałeś pod wpływem emocji jakiś niedopracowany wpis czy zamazane zdjęcie. Wszystko powinno być wcześniej przemyślane, zanim dostanie się do publicznej oceny.

Polski nie wystarczy

Jeśli faktycznie zależy Ci na dużym zasięgu Twojego bloga, powinieneś zrobić jego drugą wersję językową. Wystarczy angielski. Blog to nie strona internetowa, zatem nie wystarczy jednorazowe zamieszczenie pewnych treści i stworzenie zakładki anglojęzycznej. Powinieneś wymyślić, gdzie znajdą się polskie i angielskie treści. Jeśli Twój blog to głównie zdjęcia i krótkie notki, nie będzie problemu z umieszczeniem angielskich treści zaraz pod tymi polskimi. W momencie, gdy mówimy o dłuższych wpisach, nie tylko powinieneś pomyśleć o formie ich zamieszczenia ale także o samej jakości tłumaczeń.

Translator nie wystarczy. Aby pisać ciekawie w obcym języku, powinieneś go poznać i władać jak językiem ojczystym. Masz taką możliwość. Wystarczy, że zapiszesz się na angielski dla dorosłych częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ i odświeżysz wiedzę z dzieciństwa, a także dodasz do swoich umiejętności zdolność płynnego mówienia. Dzięki odpowiedniej pracy w grupie, będziesz mieć szansę na częste używanie języka obcego a efekt będzie taki, jakbyś na jakiś czas wyjechał za granicę. Zobaczysz, jak szybko przyswoisz obcy język i zaczniesz pisać po angielsku naprawdę wciągające treści. Zwiększaj zasięg swojego bloga, zdobywaj nowych odbiorców i dzięki swojej pasji, zwiększaj własne szanse i możliwości.

Dodaj komentarz

Previous post Zadbaj o sprawność swojego psa
Next post Ułatwiaj umawianie wizyt pacjentów