camera-791377_640Piękne i zadbane ciało to dzisiaj podstawowy wyznacznik atrakcyjności, a przede wszystkim przyczyna dobrego samopoczucia, wysokiej samooceny, a przede wszystkim oznaka zdrowia.

Obowiązkowym elementem współczesnego kanonu piękna jest nieskazitelnie gładka skóra bez ani jednego włoska. Z tego względu wszelkiego rodzaju zabiegi depilacji cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem pań i panów. Poza najbardziej powszechnymi zabiegami z udziałem wosku i lasera rosnącą popularnością cieszy się tzw. depilacja Lycon. Na czym polega i jak przebiega zabieg?

– Depilacja poszczególnych partii ciała laserem jest najbardziej trwała i skuteczna, czasami wymaga jednak kilku powtórzeń. Koszty płynące z tego zabiegu sprawiają, że nie każdy może sobie na niego pozwolić, w dodatku istnieje wiele przeciwwskazań do jego stosowania. Lycon jest woskiem, jednak o wiele bardziej efektywnym w działaniu. – tłumaczy specjalista firmy Easy Waxing.

Nazwa Lycon obejmuje zarówno woski jak i produkty do depilacji. Marka powstała w 1978 roku w Australii i od tego czasu systematycznie zdobywa sobie rzesze fanów na całym świecie. W Polsce można z niej skorzystać jedynie w renomowanych salonach kosmetycznych. Wyróżnia je wyjątkowy skład: jako pierwsze woski do depilacji zostały wzbogacone o odżywczy azulen, rumianek, aloes, różę oraz lawendę. To pozwala na uzyskanie nieskazitelnie gładkiej, ale również odżywionej i nawilżonej skóry jednocześnie.

Dzięki swoim właściwościom Lycon jest wyjątkowo skuteczną metodą depilacji pozwalającą na usuwanie nawet najkrótszych włosków. Uznaje się ją również za dużo mniej bolesną, przez co wiele pań chętnie stosuje ją do depilacji brazylijskiej. Określone linie produktu: Hot Wax, Lycojet oraz Strip Wax pozwalają na dobór metody odpowiedniej metody depilacji nie tylko do konkretnego obszaru ciała, ale również rodzaju włosków i typu skóry.

Istotną kwestią jest fakt, że depilacja Lycon może być wyjątkowo przyjemnym zabiegiem: woski charakteryzuje wyjątkowe bogactwo kolorów i zapachów oraz jedwabista konsystencja produktu.

Dodaj komentarz

Previous post Magicy i cuda – obejrzyj NBA na żywo
Next post Odmiany Coca Coli na świecie