milaW Łodzi otwiera się kolejny supermarket, należący do sieci Mila. Oficjalnie swoją działalność rozpoczyna już w najbliższą środę, 3 czerwca 2015r. Nowa placówka w Łodzi to już 15-sty nowo otwarty sklep sieci Mila w tym roku. Obecnie spółka market-Detal posiada 181 sklepów na terenie całego kraju i planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach chcąc otwierać ponad 30 sklepów rocznie.

Rozpoczęcie prac nad nowym obiektem w Łodzi nastąpiło na początku sierpnia 2014r. Inwestycja ta została oddana do użytku w połowie maja br. Obiekt zlokalizowany został na narożnej działce, przy zbiegu dwóch głównych ulic, Zgierskiej oraz Pojezierskiej. Całkowita powierzchnia nowopowstałej placówki Mila wynosi blisko 700m2, z nowoczesną salą sprzedażową, której wielkość wynosi prawie 500m2.

Supermarket Mila w Łodzi oficjalnie otworzy się dla swoich klientów już w najbliższą środę, dnia 3 czerwca 2015r. Na ten dzień zaplanowano wiele miłych niespodzianek, atrakcji oraz konkursów, które będą czekać dla osób odwiedzających supermarket Mila. Tego dnia wszyscy klienci będą mogli skosztować owoców, wędlin, serów oraz soków serwowanych w trakcie degustacji. Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-21:30 oraz w niedziele w godz. 10:00-19:30.

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami. Cały asortyment dostosowany jest do codziennych zakupów klientów, a oprócz szerokiego wyboru produktów z kluczowych kategorii artykułów świeżych, wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują w jednym miejscu.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, klienci mogą znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl, na facebooku, jak również w gazetce promocyjnej.

Spółka market-Detal w swoich 181 sklepach zatrudnia blisko 5 900 osób oraz planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Dodaj komentarz

Previous post Technologia 5G podnosi poziom bezpieczeństwa w kopalniach
Next post Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka zaprasza na Dni Otwarte