photo-1515388229955-fec25436b3a8Sukienki i kostiumy kąpielowe spakowane, cieplejsza bluza jest, kosmetyki i ręcznik są, buty też… Czegoś brakuje? No tak… – piżam. Jakie zatem zabrać na urlop, aby nie tylko czuć się wygodnie, ale i przy okazji stylowo wyglądać?

Uniwersalne koszule

Podczas snu nie lubimy, gdy coś krępuje nasze ruchy. Stawiając na wygodę, szczególnie chętnie wybieramy więc koszule nocne. Ich różnorodność – zarówno jeśli chodzi o wzory, kroje, jak i materiały, z których zostały wykonane – sprawia, że każda z nas bez trudu znajdzie opcję idealną dla siebie. Pamiętajmy jednak, aby wybrany przez nas model nie był zbyt obcisły – nie chcemy przecież, aby w trakcie snu koszula żyła własnym życiem podwijając się tu i ówdzie. Ważne jest również to, aby była wykonana z naturalnych materiałów, które pozwalają skórze oddychać i zapewnią jej komfort przez całą noc. Na letnie wyjazdy szczególnie polecane są modele z krótkimi rękawkami bądź na ramiączkach. Najlepiej też wybierać jasne kolory, bo one znakomicie kontrastują z muśniętą słońcem skórą.

Wyjazd inny niż wszystkie

Jeśli podczas wakacyjnego wypadu chcemy wprowadzić w nasz związek nutkę pikanterii i odrobinę tajemniczości, warto zabrać ze sobą seksowną bieliznę. Wybór z pewnością niejedną z nas przyprawi o zawrót głowy. Piękny gorset, koronkowy stanik i figi, a może koszulka z prześwitującego materiału? Wybrać gotowy zestaw, a może samodzielnie skomponować elegancki i seksowny komplet? Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Niebezpiecznie kuse i niezwykle seksowne modele to coś więcej niż kokieteria. Ważne, aby sexy bielizna sprawiała, że będziemy czuć się kobieco, a zarazem komfortowo. Podobnie jak koszula nocna, powinna również zostać wykonana z przepuszczających powietrze, a także delikatnych i przyjemnych w dotyku materiałów. Jeśli wybierzemy odpowiedni model, możemy być pewne, że zwykła noc stanie się niesamowitą. Nieco bardziej odważne panie mogą postawić na bieliznę-przebranie, która powoli na odgrywanie ról… Chcąc podkręcić atmosferę można też sięgnąć po zmysłowe maski, czy erotyczne gadżety.

Dodaj komentarz

Previous post Oznaczenia opon – jak się w tym połapać?
Next post Czynniki wpływające na zdolność kredytową