Każdy miłośnik lasu i polowań, przenosi swe zainteresowania do wnętrz, w których przebywa. Bycie myśliwym to nie tylko hobby, to styl życia i pasja, którą każdy łowczy się otacza. Nie jest łatwo wprowadzić elementy stylu myśliwskiego do nowoczesnych wnętrz, ale wiedząc gdzie szukać mebli oraz dodatków, nie jest zadanie nierealne do wykonania.

Styl myśliwski we wnętrzach 

Pierwsze elementy stylu myśliwskiego jakie przychodzą nam na myśl to trofea przywiezione z licznych wypraw czy skóry dzikich zwierząt. Owszem, jest to najbardziej tradycyjna wersja tego stylu, ale może ona budzić wiele kontrowersji i zniesmaczenie. Te elementy więc myśliwi trzymają w swoich pokojach, w których to przebywają najczęściej, resztę pomieszczeń mogą przyozdobić w inny sposób, ale oczywiście zgodnie ze swym zamiłowaniem. Jak? Jako meble do salonu myśliwskiego można wybrać te wykonane z poroża. Wprowadzą do wnętrza niepowtarzalny klimat, przywodząc na myśl spokój lasu. A siedząc w wygodnym fotelu wykonanym z poroża, każdy miłośnik lasu będzie mógł powspominać swoje wyprawy i zacząć planować następne. 

Co z dodatkami?

Zapaleni łowcy mogą wybierać spośród wielu dekoracji, które przyozdobią wnętrza, które zamieszkują. Dekoracje wykonane z poroża, to coś co przypadnie do gustu nie tylko myśliwemu, ale też reszcie domowników. Wspaniały zegar z poroża https://antlabo.pl/pl/c/Zegary/25 nie tylko będzie pełnić swą oczywistą funkcję odmierzania czasu, ale też będzie wyjątkową ozdobą ściany salonu czy przedpokoju. Szczęśliwcy posiadający kominek, mogą wybrać zestaw przyborów do kominka, który wykończony jest elementami z poroża. A w przedpokoju, może zamiast tradycyjnego wieszaka na ubrania, wybrać taki wykonany z parostków kozła? 

Wybór dekoracji tego typu jest tak ogromny, że bez problemu uda się wybrać takie, które będą pasować do każdego pomieszczenia. Wprowadzając do niego odrobinę myśliwskiego stylu. W kuchni może stanąć stojak na wino, zrobiony z łopat łosia, przecież każdy wie, że myśliwi to miłośnicy tego trunku! A przechowywane w takim stojaku, na pewno będzie smakować jeszcze lepiej. 

Dodaj komentarz

Previous post Meble i dodatki do wnętrza w stylu myśliwskim – aktualne trendy
Next post Zalety blaszanych pokryć dachowych