wood-skeleton-252178_640W związku ze sprzedażą domu jest kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę. Zarówno wiosna i jesień ma swój urok, wtedy najlepiej wyeksponować dom dla potencjalnego klienta. Oto kilka sprawdzonych sztuczek.

W przypadku jesieni krótsze dni sprawiają, że dociera mniej światła przez okna do pomieszczeń. Warto wspomnieć, że na to jest kładziony szczególny nacisk przy wyborze domu. Dobrze oświetlone pomieszczenie sprawi, że pomieszczenie kupującemu wyda się znacznie większe niż jest w rzeczywistości. Warto zadbać o to, żeby dużo światła wpadało do pomieszczenia. Drugą rzeczą jest zadbanie o otoczenie. Jesienne liście ładnie wyglądają, ale kiedy jest ich nadmiar zapala się czerwona lampka. Kupujący może pomyśleć, że właściciel nie dba o swoje najbliższe otoczenie przez co dom będzie wyglądał na zaniedbany. Zatem zanim zaczniesz przedstawiać swój dom kupującemu warto uprzątnąć liście i zeschnięte gałęzie. Warto wykorzystać barwy jesieni, ale nie takim kosztem. Kupujący szybko może zrezygnować z oferty i poszukać innej.

Kolejną rzeczą jest stworzenie odpowiedniej atmosfery. O czym mowa? Oczywiście o zapachu! Kuszącym zapachem w takim przypadku byłby zapach świeżo zmielonej kawy. Warto unikać odświeżaczy powietrza, bo one mogą tylko odrzucać potencjalnego kupca. Ładne i zadbane domy na sprzedaż Lubin można znaleźć na http://nieruchomoscilubin.com/. Jeśli domek posiada kominek na czas oglądania domu warto rozpalić w nim płomień. Niby niepozorna czynność, ale także wpływa na atrakcyjność nieruchomości. Wiele osób uwielbia atmosferę rodzinną a kominek z pewnością będzie się nie tylko kojarzył z ciepłem domowym, ale także wieloma godzinami spędzonymi w salonie. Klimat miejsca zostanie ocieplony. Kupujący może także zwrócić uwagę na stan ogrodu. W tym okresie może nie, ale na wiosnę z pewnością. Warto dbać o stan trawników, bo to z pewnością doda urok nieruchomości.

Sprzedaż domu zarówno wiosną i jesienią jest dość trudna. Warto tutaj zadbać o szczegóły, aby dodać nieruchomości nieodpartego uroku. W ten sposób mamy gwarancję, że dom spodoba się nowemu właścicielowi.

Dodaj komentarz

Previous post Fotobudka – skuteczny sposób na promocję
Next post Planowanie ogrodu