home-office-336378_960_720Jeśli jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, z pewnością wiesz, jak dużo czasu zajmują remanenty. Czasami spędzamy nawet kilka dni na liczeniu i sprawdzaniu stanu magazynu. Na szczęście istnieją programy, dzięki któremu możemy zautomatyzować ten proces, a co za tym idzie – znacznie go przyspieszyć. Jednym z takich programów jest Faktura Small Business HANDEL.

Programy magazynowe – przyszłość Twojej firmy!

Na rynku istnieje wiele programów, przeznaczonych dla sklepów z magazynami. Są one zwykle mniej lub bardziej zaawansowane. Przede wszystkim mają na celu przyspieszenie i maksymalne ułatwienie pracy firm, które muszą zmierzyć się ze sprawdzaniem stanu magazynów. Kiedy za remanent bierze się pracownik, jest to długotrwałe i żmudne zajęcie. Poza tym nigdy nie mamy pewności, czy czegoś nie pominęliśmy albo nie przeliczyliśmy tego samego towaru dwukrotnie. Obecnie już wiele sklepów internetowych korzysta z pomocy specjalnych programów. Bo dlaczego mielibyśmy się wysilać i tracić nasz cenny czas na remanent, skoro komputer może zrobić to za nas? Tym bardziej, że remanent często wiąże się z przymusowym zamknięciem sklepu na kilka dni, co oczywiście przekłada się na straty finansowe.

Dodawanie produktów oraz ich opisów, obsługa wielu dokumentów czy tworzenie spisu klientów to tylko jedne z wielu funkcji, jakie znajdziemy w większości tego typu aplikacji. Program magazynowy Faktura Small Business HANDEL nie jest jednak zwykłą aplikacją. Przede wszystkim jest to oprogramowanie do tworzenia faktur, które zostało rozbudowane o dodatkowe funkcje. Na co możemy jeszcze liczyć?

Faktura Small Business HANDEL – przegląd funkcji

Dzięki temu programowi możemy wprowadzać faktury dokumentujące sprzedaż określonych towarów. To najważniejsza funkcja programu Faktura Small Business HANDEL.  Ponadto program umożliwia generowanie PZ, które wprowadzają produkty do magazynu. W ten sposób łatwiej będzie nam rozliczać się z dostawcami, a dział księgowości będzie miał mniej pracy.

Zdarza się, że w sklepie sprzedajemy towary, składające się z kilku produktów. Program umożliwia nam tworzenie takich kompletów, co znacznie przyspiesza wypełnianie faktur.

Oczywiście głównym atutem jest obsługa magazynów. Możemy na bieżąco kontrolować stan towarów, a dzięki programowi będziemy wiedzieli od razu, kiedy zabraknie danego produktu. W programie jest także opcja stworzenia corocznej inwentaryzacji. Nie musimy więc sami borykać się ze sprawdzaniem, czy wszystkie towary zgadzają się z ilościami, które zapisane są w dokumentach zakupu i sprzedaży.

Jeśli prowadzimy sklep internetowy, program umożliwi nam integrację z witryną. Dzięki temu zamówienia ze sklepu będą automatycznie pobierane do programu. Znakomite ułatwienie, prawda?

Przydatną funkcją programu jest także pobieranie danych firm z bazy GUS. Nie musimy więc wypisywać wszystkich rubryczek, wystarczy, że dodamy numer NIP klienta, dla którego wystawiamy fakturę. Dane możemy także zapisać do bazy, by przy ponownym zamówieniu od razu wyszukać naszego klienta.

To tylko niektóre funkcje, bo program Faktura Small Business HANDEL oferuje dużo więcej możliwości. Warto już teraz się z nimi zapoznać, by usprawnić działanie naszej firmy!

Dodaj komentarz

Previous post Z którym rowerem osiągniemy fit sylwetkę?
Next post Gdzie szukać dobrego serwisu samochodowego?