eye-603735_960_720Nie wiesz w jaki sposób pielęgnować brwi? Jakie stosować kosmetyki, aby je podkreślić? Przeczytaj nasz artykuł.

Jednym z najważniejszych trendów dbania o kobiecą urodę jest perfekcyjny makijaż, który był kiedyś zarezerwowany dla gwiazd filmowych, telewizyjnych oraz świata mody. W dzisiejszych czasach wszystkie panie mogą skorzystać z porad profesjonalnego wizażysty i dobrać odpowiednie kosmetyki do typu urody. Dodatkowo powstało, za sprawą internetu, wiele urodowych blogów, a także poradników video, które informują nas o trikach makijażowych. Ponadto w drogeriach mamy bardzo duży wybór produktów kosmetycznych, które pomogą nam wyczarować makijaż dzienny oraz wieczorowy.

Jednym z kluczowych elementów idealnego makijażu jest odpowiednia pielęgnacja i regulacja brwi http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/henna-i-regulacja-brwi. Bez zaakcentowania tej części twarzy, nawet najlepsze podkreślenie oczu czy ust, nie będzie miało dobrego efektu. Niezwykle istotnym zabiegiem, który może uwypuklić rysy twarzy oraz wydobyć urodę, jest nadanie prawidłowego kształtu brwiom. Mimo wielu zmiennych trendów nie każdemu pasują cienkie albo grube włoski. Najważniejsze jest osiągnięcie jak najbardziej naturalnego efektu. Następnie należy zastanowić się nad odpowiednim kolorem. Blondynkom nie zaleca się stosowania koloru czarnego, ponieważ możemy uzyskać rezultat smutnego lub negatywnego wyrazu twarzy. Z tego koloru powinny również zrezygnować brunetki, gdyż zastosowanie dużej ilości czerni wyostrza rysy twarzy, a także może postarzać. Dlatego też mamy do wyboru  wiele różnorodnych odcieni henny, np. grafity, brązy. Jeżeli decydujemy się na zmianę koloru bądź kształtu brwi warto jednak udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Gdy nasze brwi mają już odpowiedni wygląd i kolor, warto również pomyśleć o utrzymaniu długotrwałego efektu, a także o ich pielęgnacji. Do podkreślenia oraz pogłębienia koloru możemy użyć żelu do brwi, który oprócz nadania blasku włoskom to je wygładzi, dzięki czemu nie będą odstawać w niepożądanym kierunku. Warto także zaopatrzyć się w specjalne odżywki stymulujące wzrost rzęs i brwi, aby były mocne oraz zdrowe. Z tak zadbanymi włoskami każdy makijaż będzie perfekcyjny.

Dodaj komentarz

Previous post Warto korzystać z usług wypożyczalni samochodów
Next post Jak przygotować auto na wakacje?