makro
Warszawa, 17 marca 2015 r.: Pod hasłem „Ogród w dobrym stylu” rozpoczęła się wiosenna edycja popularnej wśród klientów MAKRO Punktomanii. Po raz pierwszy w akcji pojawiają się ekskluzywne meble ogrodowe i grille, na zakup których można otrzymać 50 proc. rabatu.

Punktomania to program lojalnościowy adresowany do klientów sieci MAKRO. W bieżącej edycji akcji każdy klient, która wyda 50 zł brutto na zakupy, otrzyma specjalną naklejkę z 1 punktem do przyklejenia na Karcie Kolekcjonerskiej. Zebranie odpowiedniej liczby naklejek uprawnia do skorzystania z 50-procentowego rabatu na ekskluzywne meble ogrodowe
i grille, które po raz pierwszy dostępne są w Punktomanii.

Jakość, praktyczność i nowoczesny design

Meble ogrodowe i grille objęte programem Punktomanii wyróżniają pomysłowe i praktyczne rozwiązania np. zestaw wypoczynkowy ze stolikiem wyposażonym w panel solarny, który w dzień kumuluje energię słoneczną, a wieczorem oddaje ją, łagodnie podświetlając mebel od spodu. Ciekawym rozwiązaniem jest wielofunkcyjna sofa, która w prosty sposób zamienia się w wygodną leżankę, a półokrągły baldachim osłania od słońca. Ponadto oferowane produkty łączy wysoka jakość wykonania, staranny dobór materiałów i nowoczesny design. Przykładem jest grill gazowy ze stali nierdzewnej, wyposażony w cztery palniki wewnętrzne, dodatkowy palnik boczny oraz dużą powierzchnię grillową podzieloną na ruszt i żeliwną płytę.

Pełna lista produktów oraz informacje o wymaganej liczbie punktów potrzebnych do uzyskania rabatu dostępne są na www.makro.pl oraz w Katalogu Produktów w halach. Meble ogrodowe i grille w ramach programu Punktomania można zakupić od 31 marca do 30 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin programu znajduje się na stronie www.makro.pl oraz w Dziale Obsługi Klienta hal MAKRO.

Kuchnia pełna smaku

Od 17 marca do 17 sierpnia br. trwa jednocześnie drugi program Punktomanii pod hasłem „Kuchnia pełna smaku”. W jego ramach, za uzbierane punkty, można otrzymać 65 procent rabatu na funkcjonalne i eleganckie patelnie i garnki marki Schulte Ufer. Produkty tej renomowanej niemieckiej firmy cenione są zarówno za wysoką jakość, jak i precyzję wykonania. Dostępne w Punktomanii patelnie i garnki tej marki gwarantują oszczędne
i przyjemne gotowanie. Naczynia wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10, a trójwarstwowa, ceramiczna powłoka DURIT PROTECT PRO sprawia, że ciepło rozchodzi się równomiernie, dzięki czemu potrawy nie przywierają do ścianek.

Pełna lista produktów oraz informacje o wymaganej liczbie punktów potrzebnych do uzyskania rabatu dostępne są na www.makro.pl oraz w Katalogu Produktów w halach.

Dodaj komentarz

Previous post Rośnie rola kobiet wśród imigrantów w Polsce i na świecie
Next post Przygotowania do sezonu ogrodniczego rozpoczęte