jak-znalezc-dziewczyne-przez-internetPortale randkowe to bardzo dobre miejsce do zawierania nowych znajomości dla osób, które dużo pracują na komputerze, a ich styl życia nie pozwala im na częste spotykanie się ze znajomymi lub wychodzenie w weekendy na imprezy. Jeżeli w codziennych sytuacjach jesteś zbyt nieśmiały, żeby podejść do dziewczyny i po prostu do niej zagadać, to portale randkowe mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem na początek.

Gdzie poznać dziewczynę w internecie?

Jak zapewne wiesz, kobiet zarejestrowanych na portalach randkowych jest naprawdę olbrzymia liczba, tak więc zanim zaczniesz przeglądać te wszystkie profile kobiet, warto jest sobie zadać kilka prostych pytań dzięki którym skupisz swoją uwagę tylko na kobietach, które najbardziej Ciebie interesują:

  • Czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą? – nawiązywanie znajomości z kobietą mieszkającą setki (a nawet tysiące) kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania, nie jest najlepszym pomysłem.
  • Ile masz lat i w jakim wieku chciałbyś poznać dla siebie partnerkę?
  • Czy interesują Cię poważne i stałe związki, czy chciałbyś raczej spędzać czas z kobietami tylko sporadycznie, kiedy będziesz miał więcej wolnego czasu?

Bez względu jednak na to jakie kryteria sobie ustalisz, musisz wiedzieć że to czy poznasz dziewczynę przez internet czy nie, będzie w bardzo dużym stopniu uzależnione od 3 czynników:

  1. Jak wygląda Twój profil?
  2. Jak rozpoczynasz znajomość z dziewczyną przez internet?
  3. Jak prowadzisz z nią rozmowę i kiedy doprowadzasz do spotkania na żywo?

Twój profil

To jak wygląda Twój profil, często będzie decydować o tym czy dziewczyny w ogóle będą chciały odpisywać na Twoje wiadomości.

Nie okłamujmy się! Jeżeli na danym portalu randkowym jest zarejestrowanych kilka tysięcy mężczyzn, to nie ma w ogóle takiej możliwości żeby kobieta z każdym pisała po kilka wiadomości, aby sprawdzić kim są Ci wszyscy fececi i na podstawie krótkiej rozmowy zdecydować się na randkę z jednym z nich.

Ważna uwaga!

Na swoim profilu nie staraj się opisywać szczegółowo swojej osoby, ani streszczać swojego życiorysu. Twój profil to Twoja wizytówka, która ma za zadanie jedynie wzbudzić w kobiecie zainteresowanie Twoją osobą. Kiedy dobrze zrobisz swój profil, a kobiety będą go przeglądać z dużym zaciekawieniem, będziesz mógł skupić się na 2 etapie jakim jest rozpoczęcie rozmowy.

Rozpoczecie rozmowy

Z racji tego że na portalach randkowych nie jesteś sam, a tysiące mężczyzn również chcą znaleźć sobie dziewczynę przez internet, codziennie każda atrakcyjna kobieta dostaje nawet kilkadziesiąt różnych wiadomości.

Jednym z największych minusów całej tej sytuacji jest fakt, że kobiety najzwyczajniej nie są w stanie dzień w dzień czytać tych wszystkich wiadomości, a co lepsze – odpisywać na każda z nich.

Jest jednak i pozytywna strona tej sytuacji, którą skutecznie można wykorzystywać.

Jeżeli w umiejętny sposób będziesz potrafił zaciekawić kobietę tytułem i treścią swojej pierwszej wiadomości, to kobieta w pierwszej kolejności skupi się właśnie na Tobie. Kiedy natomiast kobieta zobaczy że znacząco wyróżniasz się spośród tych wszystkich facetów którzy masowo wysyłają do niej oklepane i ciągle powtarzające się wiadomości, to chętnie przeniesie rozmowę z Tobą na prywatne wiadomości email, lub nawet poda Ci swój numer telefonu.

Prowadzenie rozmowy i doprowadzanie do spotkania na żywo.

Jeżeli postanowiłeś znaleźć sobie dziewczynę przez internet, to z pewnością zarejestrowałeś się na portalach randkowych w celu umówienia się z fajną dziewczyna na randkę, a nie tylko po to aby pisać z nią wiadomości przez długie tygodnie (lub nawet miesiące).

Oczywiści naturalnym zachowaniem kobiet, jest chęć dowiedzenia się wielu informacji na temat mężczyzny z którym być może będzie miała okazję się spotkać. Musisz jednak wiedzieć, że zarówno Ty jak i kobieta, nie poznacie się lepiej pisząc ze sobą tylko przez internet. W ten sposób możecie jedynie wyobrazić sobie daną osobę, na podstawie informacji jakie sobie przekażecie.

Musisz wiedzieć, że kobiety chętnie usunęły by swoje konto na portalach randkowych, gdyby tylko udało im się poznać interesującego faceta. Nie odwlekaj więc niepotrzebnie waszego spotkania i nie pisz z kobietami przez wiele długich tygodni. Jak tylko zobaczysz że kobieta jest Tobą wstępnie zainteresowana, umów się z nią na spotkanie, a poznawać się lepiej będziecie już podczas randki na żywo.

Jak sam widzisz, to gdzie i jak znaleźć dziewczynę przez internet, nie jest wcale niczym bardzo trudnym, ani skomplikowanym.

Trzeba natomiast wiedzieć, na co kobiety zwracają swoją uwagę i jak z nimi postępować, aby przez popełnianie głupich błędów nie zrażać ich do siebie – często już na samym początku znajomości.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat każdego z tych 3 etapów, to więcej informacji znajdziesz również na moim blogu w artykule pt. „Jak poznać dziewczynę przez internet?”

Adam – trener rozwoju osobistego i uwodzenia kobiet

http://uwodzenieuk.com/blog

Dodaj komentarz

Previous post Kurs angielskiego
Next post Certyfikat sprzętu medycznego