manicure-1365552_640

Współczesna kobieta ma bardzo dużo na głowie. Ośmiogodzinny dzień pracy, dzieci, sprzątanie, gotowanie. Gdzie w tym wszystkim miejsce dla nas? Taka krótka chwila dla siebie, dla przyjaciółek… Przecież każda z nas lubi sobie usiąść z koleżanką przy kawie lub drinku i zwyczajnie ponarzekać na męża, pracę. Każda z nas potrzebuje momentu na pomalowanie paznokci, zrobienie maseczki, zadbanie o siebie. Gdyby tak można było to wszystko połączyć?

Nail Bary – czym właściwie są?

Właściciele salonów kosmetycznych śpieszą na pomoc zapracowanym kobietom. Nail bary to połączenie zwykłego baru z salonem kosmetycznym. Z tą jedynie różnicą, że udając się do takiego Nail Baru, wcale nie musimy wcześniej się zapisywać, a zabiegi trwają nieco krócej. Podczas naszych ploteczek z przyjaciółkami profesjonalne kosmetyczki zajmą się paznokciami, zrobią pedicure lub zabiegi SPA.

Oferta Nail Barów 

Chociaż Nail Bary nastawione są przede wszystkim na szybką obsługę, nie oznacza to, że mają ograniczoną ofertę zabiegów. Poza klasycznym manicure i pedicure znajdziemy tam serię zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i stóp, regulację brwi, depilację, hennę brwi i rzęs, a niektórych nawet zabiegi SPA i przedłużanie paznokci.

Profesjonalne kosmetyczki zafundują nam przede wszystkim: manicure hybrydowy, japoński, klasyczny, manicure SPA, manicure Vinylux, zabiegi parafinowe, pedicure Callus Peel, pedicure hybrydowy i klasyczny, pedicure SPA i Vinylux

Ponadto Nail Bary są świetnym miejscem na organizowanie typowych „babskich imprez”. Jest to idealne miejsce na spotkania w babskim gronie, wieczory panieńskie, urodziny, imprezy integracyjne itp.

Gdzie znaleźć Nail Bary?

Chociaż ta forma prowadzenia salonu kosmetycznego w Polsce wciąż jest nowością, powstaje coraz więcej Nail Barów. Mieszczą się w ruchliwych miejscach, np.: galeriach handlowych, przy tłocznych uliczkach itp. Najwięcej Nail Barów zlokalizowanych jest w dużych miastach takich jak Warszawa czy Wrocław. Ich rosnąca popularność sprawia, że wciąż otwierane są nowe miejsca oferujące ten rodzaj rozrywki.

Dodaj komentarz

Previous post Dokumenty niezbędne do otrzymania chwilówki
Next post Gdzie jest „haczyk” w pożyczkach za darmo