badge-686324_640Dorośli coraz częściej decydują się na naukę języków obcych. Chęć nauki języka wynika przede wszystkim z potrzeby posługiwania się nim za granicą. Dla niektórych też nauka języka w grupie jest ciekawym sposobem spędzenia wolnego czasu. Powodem może być również chęć zdobycia nowej wiedzy, która kiedyś w przyszłości może się przydać.

Bez względu na to, jaki dana osoba ma powód, by uczyć się języka obcego, warto zdecydować się na kurs angielskiego w Częstochowie, który prowadzony jest metodą bezpośrednią. Zadaniem nauczyciela jest wprowadzanie, regularne powtarzanie i pozwalanie uczniowi na zmiany w tym, co już dobrze potrafi, ale także poprawianie każdego błędu w wypowiedzi po to, by utrwalić tylko dobre nawyki. Lektor zwraca dużą uwagę na wymowę i poprawność językową. Nauczyciele metod bezpośrednich wychodzą z założenia, że nauka języka odbywa się przede wszystkim poprzez używanie go, nie zaś poprzez naukę reguł gramatycznych.

Kurs angielskiego w Częstochowie jest przeznaczony dla osób dorosłych, zarówno dla studentów, jak i osób pracujących zarobkowo oraz bezrobotnych. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, podzielonych ze względu na poziom znajomości języka kursantów. W szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Przed zdecydowaniem się na zapisanie się na kurs można wziąć udział w dwóch lekcjach próbnych. Zajęcia grupowe odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych dwa razy w tygodniu. Szkoła oferuje nie tylko skuteczną naukę, ale również atrakcyjne ceny. Dzięki nauce angielskiego metodą bezpośrednią można szybko przełamać swoje bariery w posługiwaniu się językiem obcym oraz poczuć satysfakcję ze swoich postępów.

Dodaj komentarz

Previous post Nowość od Webasto: Pierwszy pochłaniający podczerwień samochodowy dach panoramiczny
Next post Rośnie rola kobiet wśród imigrantów w Polsce i na świecie