Sucha zabudowa wnętrz, czyli płyty do zadań specjalnych

Sucha zabudowa wnętrz, czyli tzw. płyty gipsowo-kartonowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań budowlanych i daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Przy ich użyciu możemy nie tylko podwiesić sufity czy zrobić ścianki działowe, ale te sławne płyty mają wiele innych, bardzo ciekawych zastosowań! Jakich? O tym przeczytacie poniżej. 

Półki, regały oraz meblościanki 

Kto powiedział, że muszą być one drewniane? Dzięki możliwościom jakie daje nam sucha zabudowa wnętrz częstochowa , przy pomocy płyt gipsowo-kartonowych stworzymy ciekawe półki, nietuzinkowe regały czy nietypowe meblościanki! Idealnie wkomponują się w pomieszczenie, nie zagracając go, bo to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych mebli. Do tego idealnie wpasują się w dostępną przestrzeń, bo przecież dzięki płytom uzyskamy taki efekt jaki chcemy, wszystko tu zależy od naszej wyobraźni i tego jak chcemy zagospodarować nasze pomieszczenia. Efekt będzie jeszcze ciekawszy i zyska nowoczesny charakter, jeżeli półki czy regały podświetlimy bardzo popularnymi diodami LED. 

Garderoba oraz szafa  

Tak, za pomocą płyt gipsowo-kartonowych https://termobud.com.pl/ uda nam się stworzyć też garderobę, bez konieczności przebudowywania połowy domu i nie tracąc przy tym majątku. Wystarczy zagospodarować trochę miejsca np. w sypialni, oddzielić je ścianką działową, a następnie zrobić półki oraz wnęki, w których będziemy przechowywać nasze rzeczy. Wszystko to oczywiście przy pomocy płyt gipsowo-kartonowych! Garderoba może zostać “na widoku” lub możemy osłonic ją za pomocą drzwi przesuwanych.  A co kiedy jednak nie mamy aż tyle miejsca, które możemy wydzielić na garderobę? Nic straconego! Możemy przecież zrobić szafę, oczywiście dzięki możliwościom jakie daje właśnie sucha zabudowa! Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż szafa robiona na wymiar u stolarza, a efekt będzie na pewno bardzo ciekawy. No i oczywiście, wszystko możemy zaprojektować tak jak nam pasuje, aby w pełni zagospodarować dostępne miejsce. Takie rozwiązanie nie zagraca też tak pomieszczenia jak tradycyjne, drewniane szafy. 


Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *